logobile
Gaustad reality
Dvořákova 588/13, 602 00 Brno
tel: 777 291 701
tel: 773 253 558 gaustadreality@gmail.com
cz | en

Nabízíme ke koupi rodinný dům ve velmi klidné a žádané lokalitě Brno – Židenice - REZERVACE


Zaslat dotaz
777291701
0 Kč
Popis

Nabízíme výbornou možnost koupě rodinného domu 5+kk na krásném a klidném místě v Brně - Židenicích.
Dům má 3 nadzemní podlaží a celkovou plochu 245m2. Všechny nadzemní podlaží mají terasu o 12m2 orientovanou na jih a jihozápad. Dům disponuje garáží.
1. nadzemní podlaží poskytuje 14 m2 velkou nyní pracovnu s vestavěnými policovými skříněmi přes celou šířku místnosti, dále prádelnu, kotelnu s plynovým kotlem a zásobníkem teplé vody, toaletu s umyvadlem a prostor pod schody sklep s možností umístění mrazničky, ovoce, potravin a dalších věcí.
Ve 2. nadzemním podlaží se nachází zádveří s vestavěnými skříněmi na boty a zasouvacími dvířky se zrcadlem až do stropu. Dále je tu chodba, technická místnost s regálem až do stropu, toaleta s umyvadlem a 42 m2 velký obývací pokoj spojený s kuchyní. Kuchyňská linka má tvar písmene „L“ a je plně vybavena spotřebiči s myčkou. Na kuchyňskou linku navazuje osvětlená rampa a jídelní stůl. Z pokoje je vstup na terasu, která skýtá možnost posezení, grilování a v létě slunění.
Ve 3. nadzemním podlaží se nachází 3 pokoje. Ložnice disponuje velkou šatnou s posuvnými dveřmi, vybavenou policemi, zásuvkami. V ložnici je šatní skříň. Další 2 pokoje slouží jako dětské pokoje. Vedle pokojů se nachází koupelna s vanou a se sprchovým koutem, dvoj umyvadlovou zrcadlovou skříňkou, stropními reproduktory s možností hudby pouštěné z ložnice. Vedle koupelny je záchod s umyvadlovou skříňkou a bidetem. Z dětských pokojů je vstup na terasu s krásným výhledem na zahradu a na panorama města Brna od AZ Toweru až po Špilberk.
Půdní prostor je po jednoduché demontáži záklopu schodiště připraven na vybudování plnohodnotného samostatného bytu či dalších pokojů. Na půdu je přívod elektřiny, odpadu, vody a podlaha půdy je tepelně zaizolovaná minerální vatou.
Garáž má elektricky ovládaná vrata Hörmann na dálkové ovládání, je řešena samostatně s příjezdem z ulice a je z ní umožněn vstup na mezipodestu schodiště do obytné části domu. Dveře jsou protipožární. Díky výškovému uspořádání je dostatečně velká světlá výška v garáži využitelná pro uskladnění větších sezónních věcí zavěšením pod strop či na stěny (např. kola, lyže apod.).
Dům je velmi úsporný - měsíční náklady na bydlení 4 tis. Kč. Topná sezona je díky sluníčku a velkým oknům minimálně o měsíc kratší než je obvyklé. Úsporu skýtají ledkové žárovky.
V roce 2020 proběhla na ulici Viniční, kde se dům nachází komplexní rekonstrukce čímž se zvýšil komfort zdejšího bydlení (nové odpady, voda, plyn, lampy veřejného osvětlení, nová silnice a chodníky, nově vysazené stromy, parkovací místa). Dům má zabezpečovací zařízení JABLOTRON, bezpečnostní skla ve dveřích a oknech, internet, SKYLINK satelit.
Nyní je PENB v kategorii C.
Chcete-li další informace či prohlídku domu neváhejte mě prosím kontaktovat.
Cena na vyžádání v RK